Bizi arayın siparişinizi beraber oluşturalım.
Yukaradaki numaralardan (09:00 - 19:00) saatleri arasında bizi arayın, siparişinizi oluştururken sizlere yardımcı olalım.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Fikirleri,


14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri için İç Çamaşırı Fikirleri,

Yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü için en güzel ve en fantezi iç giyim hediye fikirlerini sizler için derledik.

Eğer bir sevgiliniz eşiniz ya da partneriniz var ise ona bu sevgililer gününde unutulmaz romantik  ve şehvetli bir gece yaşatmak aslında çok kolay. Sıra dışı bir sevgililer günü planı için en önemli nokta güzel bir hediyeden geçer. Bir çok hediye alınabilir parfüm, kıyafet vs. ancak hiç biri seksi bir iç giyim ürünü kadar güne anlam katamaz. Aldığınız sevgililer günü hediyesini gecenin sonunda size giymesi hemde sizin zevkinizle alınmış bir iç çamaşırı ne kadar baştan çıkarıcı olurdu düşünsenize.

Sevgililer Günü Hediye Fikirlerine biraz Göz atalım;

Fantazi Gecelik Modelleri;

Seksi giyimin olmazsa olmazlarından olan Fantezi gecelikler güzel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Fantezi gecelikle geceye başlamak ve onu yatağa götürmek geceyi ateşlemek için harika bir başlangıç. Fantezi gecelik modelleri her erkeği baştan çıkaracak güçte iç giyim ürünlerindendir.  Seksi saten bir gecelik ya da leopar desenli gecelik modelleri  bu gece için gayet uygun olacaktır.

 

Fantazi Jartiyer Takımı;

Jartiyer takımları tabi ki her kadının en vazgeçilmez ve en seksi iç giyim ürünleri olmuştur her dönem. Seksi bir jartiyer odadaki tüm havayı değiştirerek sizi seks ikonu haline getirebilir. Jartiyer takımı modelleri her kadının acil durumu butonu ayılır. Hiçbir erkek Fantezi jartiyer takımı karşısında kayıtsız kalamaz. Örnek birkaç Jartiyer takımı modeline bakalım.


www.biarkadasa.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır