TÜKENDİ Miorre Modal Strech Fantezi Atlet
Doğallığın keyfini çıkarın...

İç giyimin vazgeçilmez unsuru olan a tletlerde klasikten biraz uzaklaşmaya ne dersiniz?

Tamamen doğal ve sağlıklı kumaştan üretilen bu ürünün göğüs dekoltesi hem V kesimi hem de dantelleriyle zarafet kazanıyor...

Terletmez, ütü gerektirmez. Moda l pamuk sayesinde %100 doğallık sağlar.

Yumuşak ve esnek dokusuyla rah atsızlık vermeyen, teninizle bütünleşen her mevsim tercih edebileceğiniz bir üründür.

%46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Kayın ağacında n üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşey e sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli ik limlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık su nmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışlar ı birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağ lamaktadır.

Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moistur e transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabric s, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It a dds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and hig h wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton y arn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide unif orm appearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Modal Strech Fantezi Atlet

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-148-001100
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 28,99TL
  • KDV Hariç: 26,84TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Modal Strech Fantezi Atlet, C-148-001100, İç Giyim