TÜKENDİ Miorre Modal Strech Atlet
Bir kez deneyin, vazgeçemeyeceksiniz...

Bazı ürünler vardır, bir kez kullandığınızda asla vazgeçemez, tüm sevdiklerinize de tavsiye edersini z...

İşte sağlık, rahatlık ve şıklığı birarada sunan bu atlet de gar dırobunuzun demirbaşlarından olacak.

Model strech atlet özel ipler den rahatınız ve sağlığınız düşünülerek üretilmiştir. Size gün boyu raha t bir kullanım sağlar. Yumuşak dokusu ve sağlıklı materyalleriyle kullan maktan vazgeçemeyeceksiniz.

%46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

Ka yın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yü ksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem trans fer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, y umuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, p arlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve p amuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktadır.

Made of beech wood modal, completely natur al, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abras ion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer fea ture a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton ble nd, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally pr ovides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightn ess, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Modal Strech Atlet

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-148-001104
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 24,99TL
  • KDV Hariç: 23,14TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Modal Strech Atlet, C-148-001104, İç Giyim