Sonuçları Filtrele

Marka

  • Merry See14
  • Moon Light1

Beden

  • L 1
  • M 1
  • S 1

Renk

  • Beyaz 2
  • Gümüş 1
  • Kırmızı 3
  • Siyah 4

Fiyat (TL)

-

FANTAZİ TANGA

15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

Fantezi Tanga

Tanga iç giyim ürünleri arasında her zaman için erkekleri en çok cezbeden ve başları döndüren eşsiz bir ürün olmuştur. Eşlerini baştan çıkarmak isteyen kadınların iç çamaşırı tercihleri şüphesiz tangadan yana olmaktadır. Bunun haricinde ise Fantezi tanga başlı başına bir heyecan unsuru olabilir. Cinsel hayatınızda daha fazla heyecan arıyorsanız özel tasarım tangaları tercih edebilirsiniz.

Özel tasarım tangalar nasıl oluyor diye soruyorsanız eğer örneğin sitemizde yer alan özel bölgesi açık inci detaylı tanga, deri tanga, arkası açık tül Fantezi tanga, arkası açık kelepçeli tanga modelleri Merry See markasının özel tasarım tanga modelleridir. Bu tanga modelleri ile eşlerinizi kendinize tekrar tekrar âşık edeceğinizden şüpheniz olmasın.

İç giyim sektörü geliştikçe bu tür ürün çeşitleri de gelişmeye devam etmektedir. Kendine bakan ve cinsel hayatında değişiklik isteyen bayanlar bu tür fantezi giyim ürünlerini tercih etmelidirler. Fantezi iç giyim ürünleri her zaman için erkekleri etkilemekte ve onların giyen kişiye karşı olan bakış açılarını değiştirmektedir. Eğer eşiniz ile aranızda bir soğukluk var ise ve bu soğukluğu gidermek istiyorsanız ona cinsel hayatınız da bu tür sürprizler yapabilirsiniz. Bu tür sürprizler kesinlikle erkeklerin hoşuna gidecektir.

Fantezi tanga ürünlerini her yerden gidip direk temin etmekte sorun yaşayabilirsiniz. Bu sebeple bu ürünleri gizli bir yerden almanızda fayda vardır. Sitemizde bu amaçla size hizmet vermektedir. Sitemiz en önemli özelliği gizliliği politikasıdır. Kesinlikle alıcılarımızın bilgilerini 3. Kişiler ile paylaşmayız ve sadece alıcılarımız ile bizim aramızda kalır. Aynı zamanda kargoyu da gizli şekilde paketler içerisinde ki ürünü teşhir edecek hiçbir unsur bulundurmayız. Bu sayede alışverişinizi son derece gizlilik ile yapar hiçbir sorun yaşamadan istediğiniz ürünleri alabilirsiniz. Ürünlerimizi isterseniz kapıda nakit ödeme yöntemi ile isterseniz de kredi katınız ile site üzerinden online ödeme ile alabilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen orijinal markalı olup, garantimiz altındadır. Ürün eğer size tarif edildiğinden farklı şekilde gelirse veya bedeni size uygun olmazsa koşulsuz şartsız değişim yapabilir, yeni ürün talebinde bulunabilirsiniz.

www.biarkadasa.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır