Sonuçları Filtrele

Marka

  • Anil1
  • Lady8
  • Maranda5
  • Suxe13

Renk

  • Beyaz 1
  • Görsel 13
  • Kırmızı 5
  • Siyah 6

Fiyat (TL)

-

PİJAMA

27 sonuçtan 1 ile 27 arası görüntüleniyor.

Pijama

Evde ya da dışarıda giydiğiniz kıyafetlerin genellikle kalitesine ve rahatlığına özen gösterdiğiniz gibi uyumak için tercih ettiğiniz pijama takımlarınızın da farklı ve kaliteli olması gerekmektedir. Daha sağlıklı bir uyku geçirerek güne daha dinlenmiş uyanabilmeniz için pijamaların önemi büyüktür. Kaliteli pijama tercih etmek istediğiniz zaman sitemizi tercih ederek farklı renk ve modellere sahip pijama takımını sitemizde bulabilirsiniz. Üstelik sitemizde bulunan pijama takımlarının tasarımlarını başka hiçbir sitede bulma şansına sahip olmadığınız gibi bu kadar uygun fiyata pijama bulma ihtimalinizde bulunmamaktadır. Pijama takımı seçimini yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Pijama takımını seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta pijamanın içerisinde kendinizi rahat hissetmenizdir. Vücudunuz ile uyumlu olan takım seçiminde vücudunuza tam oturan modelleri seçmek yerine daha bol ve rahat hareket etmenizi sağlayan daha sağlıklı modelleri seçmelisiniz. Dar modelleri tercih etmemenizin önerilmesi genellikle kan dolaşımına zarar vermesidir. Kan dolaşımının yavaşlaması güne yorgun uyanmanızı ve gün içerisinde rahatsız olmanıza neden olmaktadır. Daha sağlıklı ve dinlenmiş bir güne uyanmak için daha rahat ve vücudunuza yapışmayan modelleri tercih etmelisiniz.

Sitemizde bulunan kumaşların daha pamuklu ve içerisinde ipek bulunmasına özen gösterilmektedir. Naylon karışımı bulunan ve likralı kumaşlar da çok fazla terlemenize neden olacağı için sitemizde bu tür kumaşlar ile yapılmış olan pijamalar yer almamaktadır. Güvenilir bir şekilde alışveriş yapma imkânı sunan sitemizdeki pijama takımları tek parça olarak elbise veya tulum şeklinde ya da alt üst takımları da bulunmaktadır. Seçiminizi istediğiniz gibi yapacağınız modeller arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Pijamalar genellikle beli lastikli olarak üretilmektedir. Ancak lastikli pijamaların gece uyurken sizi rahatsız etmemesi için daha geniş lastikli üretimler yapılmaktadır. Eğer gece uyurken dahi şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız saten kumaşlardan hazırlanan pijama takımlarını tercih edebilirsiniz. Saten kumaşlı üretilen modellerin daha seksi ve dantelli üretildiği görülmektedir. Eşinize şık görünmek istiyorsanız saten dantelli modelleri tercih ederek periler gibi uyuyacak ve güne en dinlenmiş halinizle uyanacaksınız. Ayrıca her bayan ve erkeğin birden fazla pijama takımının bulunması gerekmektedir.

www.biarkadasa.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır