Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

SÜTYEN TAKIMLARI

Bu kategoride Ürün bulunamadı.

Sütyen Takımları

Sütyen takımları arasından doğru seçim yaptığınız taktirde küçük göğüslerinizi daha iri ve dik gösterebilir, büyük göğüslerinizi ise daha küçük ve fit gösterebilirsiniz. Sütyen seçimi yaparken aldığınız sütyenin kaliteli olmasının yanında marka olmasına da dikkat etmelisiniz. Çünkü markasız sütyenlerin çoğu zaman beden ölçülerinin belirsiz olduğu görülmektedir. Kendi bedeninize ait bir sütyen takımı aldığınızda bile yanlış bedeni aldığınızı fark ediyor ve defalarca değiştiriyorsanız. Bunun doğru kanı olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca sadece sütyen seçmek yerine sütyen takımı kullanarak daha seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Doğru ve kaliteli bir sütyen ile dekoltenizin daha hoş bir görünüme ulaştığını göreceksiniz. Doğru sütyeni kullanıp kullanmadığınızı gösterecek pek çok işaret vardır. Yanlış sütyen tercihi ile göğüslerinizin şıklığı gölgelenir ve üzerinize giydiğiniz kıyafetler tam anlamı ile kaybolur. Doğru sütyen seçiminde ise göğüslerinizde sanki sütyen yokmuş gibi hissedersiniz. Hatta doğru sütyen seçiminde duruşunuzda bile değişim olacaktır. Sütyeninizin bedeninize oturmadığını hissediyorsanız ya da sütyeninizin vücudunuzu sıktığınızı hissediyorsanız kesinlikle sitemizden alacağınız sütyenin seçimini yaparken bedeninizi ölçerek sütyen almanızı öneriyoruz. Sitemizde bulunan sütyenleri tercih ettiğiniz zaman vücudunuz rahatsız olmayacak, farklı ve yeni tasarımlı sütyenler arasından seçim yapın, renkli sütyenler alarak kıyafetlerinize uyumlu sütyenler giyin. Regl öncesi sütyen almayın ya da bedeninizi ölçerek sitemizde bulunan sütyen takımları arasından seçim yapmayın. Aksi taktirde yanlış sütyen takımını almış olursunuz.

Sütyen takımları arasından seçim yaparken sadece sütyene dikkat etmemeniz gerekmektedir. aksi takdirde vajinanıza önem vermemiş olursunuz. Külodunuzun pamuklu olması gerekmektedir. Aksi takdirde terlediğinizde emilim olmayacak ve bakteri oluşacağı için vajinanız için sağlıksız bir ortam oluşacaktır. Bu neden ile seksiliğinizden ödün vermek istemiyor olsanız da sütyen takımları seçiminizde hem sütyen hem de külot seçimlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Üstelik sütyen takımlarını bir ömür boyu kullanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Genellikle bayanlar iki adet sütyeni bir yıl boyunca kullanmaktadır. Fakat sütyenlerin kullanımı maksimum 8 ile 10 ay arasındadır. Bu durumun sütyen takımları için aynı olmayacağını bilmelisiniz. Sütyen takımları ise en az 4 ay içerisinde değiştirilmeli ya da birkaç farklı model kullanılarak kullanım ömürleri artırılmalıdır.

www.biarkadasa.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır