TÜKENDİ Miorre Uzun Kol Modal Body

Günün her anında rahatlık

İç giyimle sınırlanamayacak, her türl ü giyim zevki için hareket özgürlüğü sunan bir ürün...

Konforunu g ünün her anında yaşamak isteyeceksiniz...

Bisiklet yaka Esnek kuma şı bedeni sıkmadan sarar,terletmez.Özel çıtçıtları sayesinde kendinizi g üvende his setmenizi sağlayacak bu ürünü ,yaz kış rahatça kullanabilirsi niz.<(> <<)>/p> %46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

Kayın ağacından üre tilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşi didir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gaye t iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sah iptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimle rde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selü lozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmakt adır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yükse k yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları bir leşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamak tadır.

Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry s trength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture tra nsfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, ha s a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humi d climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due toth e use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds t o the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn p roperties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform a ppearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Uzun Kol Modal Body

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-001-000152
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 36,99TL
  • KDV Hariç: 34,25TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Uzun Kol Modal Body, C-001-000152, İç Giyim