TÜKENDİ Miorre Kısa Kol Bayan Cıtcıtlı Body

Dantel aşkına...

Pamuklu rahatlığını yaşarken dantelin cazibesi nden de vazgeçemeyenler için ideal bir tasarım...

Çıt çıtlı olmas ı sebebiyle rahatla ve güvenle kullanabileceğiniz body, omuz ve kol kısm ındaki dantel detaylarla da zarafetinizi artırıyor...

Dantel desen leri farklılık gösterebilmektedir.

%46 Cotton, %46 Modal, %8 Lycra < /p>

Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukav emeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. N em transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kum aşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karış ımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanım da % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Mo dal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen iplikle rde üni görünümü sağlamaktadır.

Made of beech wood modal, complete ly natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are kni tted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture tran sfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal co tton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and natu rally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resem bles to provide uniform appearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Kısa Kol Bayan Cıtcıtlı Body

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-001-000192
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 30,99TL
  • KDV Hariç: 28,69TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Kısa Kol Bayan Cıtcıtlı Body, C-001-000192, İç Giyim