TÜKENDİ Miorre Dantelli Modal Çıtçıtlı Body

Alımlı duruşlar...

Çıtçıtlı body konforunu dantel detaylarla ka rşınıza çıkaran bir tasarım...

İp askılarla her kıyafetin içine k olayca giyilebilen body aynı zamanda dantelden oluşan transparan göğüs d etayı ile de seksi bir görünüme sahip...

%46 Pamuk %46 Modal %8 Ly cra

Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru m ukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdı r. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeni yle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk k arışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kull anımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konfo rlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pam uğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır . Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipl iklerde üni görünümü sağlamaktadır.

Made of beech wood modal, comp letely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resist ant to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Moda l cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable han dle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye r esembles to provide uniform appearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Dantelli Modal Çıtçıtlı Body

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-001-000348
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 32,99TL
  • KDV Hariç: 30,55TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Dantelli Modal Çıtçıtlı Body, C-001-000348, BAKILACAKLAR