TÜKENDİ Miorre Modal Çıtçıtlı Fantezi Body

İçten gelen rahatlık...

Klasik görünümlü bodylere son derece şı k bir alternatif...

Başta düşük belli etek ve pantolonlarınız olmak üzere,tüm tüm kıyafetlerin içinde sizi hem şıklığı hem de yumuşaklığı i le saracak ...

Dolgusuz ve tek parçadır. Düşük bel pantolon ve etekl erde, rahatlıkla kullanabileceğiniz, yumuşak dokusuyla, rahatsızlık verm eyen fantezi body.

%46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

Kayın ağacınd an üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir li f çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliğ i gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşe ye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli i klimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin d e selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık s unmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışla rı birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sa ğlamaktadır.

Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moistu re transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabri cs, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm , humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both du e tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and hi gh wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uni form appearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Modal Çıtçıtlı Fantezi Body

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-001-016021
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 32,99TL
  • KDV Hariç: 30,55TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Modal Çıtçıtlı Fantezi Body, C-001-016021, İç Giyim