TÜKENDİ Miorre Çıtçıtlı Sıfır Kol Balıkçı Body

Her devrin klasiğidir sıfır kol, balık çı yaka...

Üzerine bir ceket ya da hırkayla her ortama uyumlu bir kıyafet elde edebilir, farklı takı ve aksesuarlarla şıklığınızı perçinle yebilirsiniz.

%46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra.

Kayın ağacından ü retilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çe şididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği ga yet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye s ahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklim lerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de se lülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunma ktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yük sek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları b irleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alm a özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlam aktadır.

Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture t ransfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, hu mid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due to the use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high w et and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Miorre Çıtçıtlı Sıfır Kol Balıkçı Body

Stok Durumu

ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUZ AMA ÜRÜN TÜKENMİŞTİR..

  • Üretici: MIORRE
  • Ürün Kodu: C-001-016031
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 31,99TL
  • KDV Hariç: 29,62TL

Seçenekler:

Etiketler: Miorre Çıtçıtlı Sıfır Kol Balıkçı Body, C-001-016031, İç Giyim