Menu
Sepetiniz

Miorre Modal Atlet

Miorre Modal Atlet
TÜKENDİ
Miorre Modal Atlet
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: C-001-011015
27,99TL
Vergiler Hariç: 25,92TL

Mevcut Seçenekler:

Dantel fistolara dikkat!

Ayarlanabilir ip askıları ile çok kull anışlı olan bu atlet, tam göbek hizasında biterek size yaz günlerinde ra hatlık sağlıyor.

Dantel fistolarla süslenmiş atletle kendinizi nos taljik bir yolculukta bulabilirsiniz...

%46 Pamuk %46 Modal %8 Lyc ra

Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mu kavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır . Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniy le, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk ka rışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kulla nımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konfor lu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamu ğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipli klerde üni görünümü sağlamaktadır.

Made of beech wood modal, compl etely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resista nt to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture t ransfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and n aturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable hand le, brightness, and high wet and dry strength properties combined with t he behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye re sembles to provide uniform appearance from yarn.

Yorum Yap

Önce Al, Sonra Öde